کد خبر: 1217
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
hvjfhxhj

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات گفت: تلاش این وزارتخانه و اپراتورها همکاری با پیام ‌رسان ‌ها است و این موضوع را به عنوان یک تکلیف مهم ملی پیگیری می‌کند بنابراین ایجاد عملیات روانی، ذهنیت ایجاد می‌ کند و تاثیر منفی دارد و اگر کسی مشکلی دارد باید با استدلال و استناد پیگیری کند.

فی نیوز - محمدجواد آذری جهرمی پس از بهره برداری از مرکز عملیات شرکت مخابرات ایران در جمع خبرنگاران به اعتراض یکی از پیام‌ رسان‌های داخلی درباره چالش‌های نرم‌افزاری زیرساخت و اپراتورها اشاره کرد و افزود: اینکه مشکلات خود را به دیگران نسبت دهیم و به جای پرداختن به آن، با پروپاگاندا (عملیات روانی) بخواهیم ضعف خود را پنهان داریم، نه به نفع آنها و نه به نفع کشور است.

وی ادامه داد: اکنون پنج پیام رسان داخلی در کشور فعال هستند و اینکه یکی از آنها به جای مطرح کردن مشکل در جلسه ای به این منظور مرتب بحث را به عملیات روانی بکشاند، نه به سود آنها و نه به سود کشور خواهد بود و این رویه جواب نخواهد داد.

آذری جهرمی خاطرنشان کرد: نمی‌ شود چهار پیام‌ رسان دیگر خوب کنند و یک پیام‌ رسان که ادعایی داشته و به آن نرسیده، شروع به تبلیغ منفی کرده و مسئولیت را به گردن دیگران بیندازد؛ پیام ‌رسان‌ها بدانند ما از آنها حمایت کرده و مشکلات را پیگیری و برطرف خواهیم کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =