کد خبر: 1671
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
بطحایی

وزیر آموزش و پرورش از دانش آموزان خواست تا تاریخ انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته و دشمنی های مستقیم و غیر مستقیم آمریکا با جمهوری اسلامی ایران را مطالعه کنند.

فی نیوز - سید محمد بطحایی در مراسم نواختن زنگ استکبارستیزی در دبیرستان شهید ناصر عبدالی منطقه 6 تهران افزود: امید است روزی که دور نباشد تمامی کسانی که صفت رذیله استکباری را دارند سرافکنده شوند و مردم آزاده جهان پرچم آزادی را برافراشته نگه دارند.

وی اظهار داشت: جامعه دانش آموزی حدود 36 هزار دانش آموز را تقدیم باروری انقلاب اسلامی کرده است و این شهیدان افتخار همه ما هستند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران درس استکبار ستیزی به ما دادند، تصریح کرد: روحیه تکبر و استکباری صفت زشتی است که آمریکا از آن برخوردار است، صفتی که آدم به دلیل این صفت از بهشت رانده شد.

بطحایی یادآور شد : اگر امروز از آمریکا به عنوان نماد استکبار نام می بریم به این دلیل است که هر جا ظلمی واقع می شود آمریکا برای کسب در آمد و منافع خود در آن تاثیرگذار بوده است.

به گفته وی امروز اگر کودکان و نوجوانانی همانند شما در کشورهایی مثل یمن کشته و قربانی می شوند به دلیل این است که آمریکا به دنبال خودخواهی و خواسته های خود بوده و خود را از همه بالاتر می داند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امروز یکی از ایام هفته گرامیداشت بسیج دانش آموزی است، تصریح کرد : بسیج مهمترین نهاد دانش آموزی در استکبار ستیزی است که از این رو تلاش می کنیم تا همه به ویژه دانش آموزان به عضویت آن در آیند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =