کد خبر: 3090
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
وزنه برداری

وزنه بردار تیم ملی ایران با اشاره به اینکه برای آمادگی ام در تیم ملی وزنه برداری از جیبم ۳۰۰ میلیون تومان هزینه کردم، گفت: حتی من ماشین زیر پایم را فروختم و با چنین شرایطی به مسابقات می‌روم و باید وزنه بزنم.

کیانوش رستمی دراین باره افزود: با این حرف که می‌گویند در وزنه برداری، ورزشکارسالاری را مد کرده ام کاملاًَ مخالفم، البته من با برادرم تمرین می‌کنم، زیرا به او اعتقاد بیشتری دارم.

وی گفت: متأسفانه برخی افراد با شیطنت به دنبال ضربه زدن به من هستند، اما از آن‌ها می‌خواهم که اجازه دهند در فضایی آرام به کارم ادامه دهم، زیرا من با آرامش می‌توانم مزد زحماتی را که در این سال‌ها کشیده ام، بگیرم و دوباره باعث خوشحالی مردم کشورم شوم.

رستمی درباره اینکه از رئیس فدراسیون خواسته است که در دسته ۱۰۲ کیلو وزنه بزند، افزود: اصلاً چنین حرفی را نزده ام و اگر کسی در این باره ادعایی دارد که من این حرف را به آقای مرادی زده ام بهتر است با سند صحبت کند، در حال حاضر در دسته ۹۶ کیلوگرم هستم و برای نخستین بار است که می‌خواهم خودم را در مسابقات جهانی محک بزنم و تمام تلاشم این است که بتوانم باز هم افتخارآفرین باشم.

وی درباره هزینه‌هایی که از جیب خود کرده است، گفت: باور کنید به خاطر تیم ملی از جیبم حدود ۳۰۰ میلیون تومان خرج کرده ام و متأسفانه فدراسیون تا این لحظه هیچ کدام از این هزینه‌ها را پرداخت نکرده است و حتی من ماشین زیر پایم را فروختم و با چنین شرایطی به مسابقات می‌روم و باید وزنه بزنم.

رستمی افزود: برخی فقط با شیطنت به دنبال تخریب من هستند، البته نمی‌خواهم جواب این افراد کوچک را بدهم و تلاش می‌کنم تا در مسابقات با عناوینی که به دست می‌آورم پاسخ منتقدان را بدهم.

وی در پایان صحبت هایش گفت: از رسانه‌ها می‌خواهم کنار من باشند تا حاشیه‌ها باعث کاهش تمرکزم نشود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =