کد خبر: 3119
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
فتاحی

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در توئیتر خود با اشاره به این که عده‌ای با شبکه ملی اطلاعات به دنبال قطع ارتباطات ایران با دنیا بودند، تاکید کرد: به پشتوانه مصوبه شورای عالی فضای مجازی، به دنبال کسب سهم جهانی جوانان ایرانی در فضای بزرگ مجازی هستیم.

فی نیوز-ازمرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با انتشار توییتی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: عده‌ای با شبکه ملی اطلاعات دنبال قطع ارتباطات ایران با دنیا بودند اما ما به پشتوانه مصوبه شورای عالی فضای مجازی، به دنبال کسب سهم جهانی جوانان ایرانی در فضای بزرگ مجازی هستیم.

حمید فتاحی ادامه داد: قربانگاه شرکت‌های ایرانی، تحریم آمریکا و تنگ‌نظری‌های داخلی بوده و است، اما در این چالش‌ها با همت جوانان ایرانی سربلند می‌شویم.

وی در توئیتی دیگر نیز تاکید کرد: ارتباطات خوبی با کشورهای همسایه در حوزه ارتباطات برقرار کرده‌ایم؛ در گام اول شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه افغانستان گل کاشتند و قراردادهای خوبی نصیب‌شان شد.

معاون وزیر ارتباطات افزود: فرصت حضور در ارمنستان، عراق و جمهوری آذربایجان در پیش است و دنبال سهم خوبی از صادرات هستیم؛ انصافا شرکت‌های ایرانی توانمند هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =