کد خبر: 3653
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
شورای نگهبان

شورای نگهبان اعلام کرد:داوطلبانی که صلاحیت آن‌ها تأیید نشده می توانند ظرف مدت ۵ روز شکایت خود را ارائه کنند.

داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی که صلاحیت آن‌ها مورد تأیید قرار نگرفته است می‌توانند برای ارائه شکایت از امروز ظرف مدت ۵ روز به دفاتر نظارت و بازرسی برای انتخابات استان مربوطه مراجعه کنند.

در اطلاعیه شماره ۳ شورای نگهبان آمده است: به اطلاع آن دسته از داوطلبان نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که صلاحیت آن‌ها مورد تأیید قرار نگرفته است می‌رساند بر اساس تبصره ۲، ۳ و ۴ ماده ۵۲ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۳۴ آئین نامه اجرایی آن داوطلبان مزبور می‌توانند جهت ارائه شکایت خود ظرف مدت ۵ روز از تاریخ  22 دی ماه تا 26 دی ماه  از ساعت ۸ تا ۱۶ به دفاتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان مربوطه و یا در تهران به نشانی بزرگراه بسیج، ​ بلوار هجرت، ​ مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی مراجعه کنند و پس از دریافت و تکمیل فرم شکایت مدارک خود را تحویل دهند و رسید آن را دریافت کنند.

سخنگوی شورای نگهبان در فضای مجازی نوشت در ساعات پایانی شنبه ۲۱ دی ماه با تلاش شبانه روزی اعضای هیئت‌های نظارت بر انتخابات در استان ها، کار بررسی صلاحیت داوطلبان پایان یافت.

کدخدایی افزود: گرچه زمان بررسی بسیار کم و تعداد پرونده‌ها بسیار زیاد بود، اما تلاش شد هیچ پرونده‌ای در این فرصت محدود بررسی نشده باقی نماند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =