کد خبر: 3947
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
رئیسی

رییس قوه قضاییه با اشاره به اینکه احتکاراقلام بهداشتی درشرایط فعلی بازی باجان مردم است و نمی‌توان ازاین مساله گذشت،خطاب به دادستان‌های سراسرکشور گفت: به احتکارکنندگان اقلام بهداشتی و دارویی رحم نکنید.

فی نیوز - از مرکز رسانه قوه  قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی در جلسه مسئولان عالی قضایی ضمن تشکر از جامعه پزشکی و رسانه ای کشور خطاب به دادستان های سراسرکشور افزود: سلامت مردم قابل معامله و مسامحه نیست.

وی ادامه داد: رییس قوه قضاییه ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی همکاران قضایی در ترخیص زندانیان اظهار داشت: از همه ظرفیت های بخشنامه فعلی برای اعطای حداکثری مرخصی به زندانیان استفاده کنید.

رئیسی اظهارداشت: مسئول صیانت از سلامت مردم وزارت بهداشت است که وارد میدان شده و در ستاد وزارتخانه و استان‌ ها فعال شده و هم در حوزه بهداشت، هم در بحث درمان و هم در زمینه پیشگیری اقداماتی صورت گرفته و گزارش‌ های آن نیز از طریق رسانه ملی اعلام می‌شود.

رییس دستگاه قضا در عین حال متذکر شد: علاوه بر وزارت بهداشت و ستادی که با حضور نمایندگان دستگاه ‌های مختلف از جمله قوه قضاییه برای مقابله با کرونا تشکیل شده، یک همت همگانی و همکاری همه بخش‌ها و مسئولان در برخورد همه ‌جانبه با این مسأله لازم است.

رییسی اظهارداشت: باید به مردم اطمینان داده شود که با همت همه دستگاه‌ ها و رعایت همه اصول و نکات ضروری در حوزه بهداشت و تسلط روزافزون مسئولان بهداشتی و درمانی در خصوص کرونا، سلامت و امنیت روانی آن‌ ها افزایش خواهد یافت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =