مدافعین حرم

قرارگاه مرکزی، فرهنگی و جهادی مدافعین حرمین شریفین در بیانیه ای اعلام کرد که همراه با همه مسلمانان جهان گوش‌به فرمایشات رهبر معظم‌انقلاب ، از رویکردها و شیوه های ابتکاری و خلاق بزرگداشت روز قدس جهت جبران عدم برگزاری راهپیمایی و تقویت اهداف  این روز با کمک رسانه ها، تبلیغات، ارتباطات دیپلماتیک و فضای مجازی حمایت می کند و حضور چشمگیر در این عرصه خواهند داشت. 

«فَلا تَهِنُوا وَ تَدْعُوا إِلَی السَّلْمِ وَ أَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ وَ اللَّهُ مَعَکُمْ وَ لَنْ یَتِرَکُمْ أَعْمالَکُمْ»
مبادا در مبارزه کوتاهی کنید و به دشمن پیشنهاد سازش دهید. شما بالاترید چون خدا با شماست و مطمئن باشید نتیجه مقاومت را بی‌کم و کاست به شما می‌دهد.

فی نیوز - از روابط عمومی قرارگاه مرکزی، فرهنگی و جهادی مدافعین حرمین شریفین  سردار  بسیجی مهدی فیض الهی گفت: در آستانه برگزاری روز قدس هستیم، روزی که حضرت امام خمینی(ره) بر اساس شناخت جامع از اهداف توسعه‌طلبانه، نژادپرستانه و ضد اسلامی رژیم صهیونیستی اسرائیل و حامیانش و در راستای حمایت از ملت مظلوم فلسطین پایه گذاری کردند . 
وی افزود: جمعه آخر ماه رمضان ، با رمز مقدس “قدس “روزی مشترک بین مسلمانان جهان و آزادمردان و زنان بشریت است برای اعلام انزجار از ظلم، تجاوز، کفر و اعمال غیر انسانی که ۷۲ سال پیش با اشغال رسمی سرزمین فلسطین با توطئه انگلیس مکار و امریکای جنایتکار و منحوس به دست صهیونیست های منفور  شیطان صفت با محاصره مظلومانه و تدریجی ملت شجاع فلسطین شکل گرفت و اکنون با حمایت حامیان سبک مغز و مرتجعشان سعی در فراموش کردن اشغال سرزمین مسلمین فلسطین ، عادی سازی تهاجم و توسعه آرام اشغال و سرکوب فلسطینیان  ، کودک کشی، نسل کشی و جنایات داشته و دارند. حمایتی که بیش از پیش ادامه دارد وانتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت‌المقدس  به دستور شخص ترامپ در سالهای اخیر  حکایت از پشت پرده استمرار اهداف پلید اسرائیل و حامیانش است . این امر در کنار تلاش برخی کشورهای عربی برای برقراری و عادی سازی روابط با رژیم غاصب اسرائیل نشان میدهد نه تنها موضوع فلسطین را باید همچنان در صدر مسایل و دغدغه های مهم منطقه‌ای ، بین المللی و اسلامی قرار داد بلکه باید روز قدس را همچنان بیش از پیش بزرگ بداریم تا نگذاریم فلسطین مشمول مرور زمان شده و فراموش شود.

سردار فیض الهی اظهارداشت:اما نکته مهم و ویژه  امسال روز قدس؛ خلأ حضور سردار مقاومت و شهید قدس سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان محور توانمندسازی جبهه مقاومت و سپاه بدون مرز قدس است که در زمان حیاتش لرزه براندام غاصبان متجاوز آدم کش می انداخت و پس از شهادت نیز سایه عظمت نامش ، رشادتها و حماسه هایش در خط مقدم مقاومت ترسی دوچندان بر تن دژخیمان جهان به ویژه خاورمیانه انداخته است . 
وی ادامه داد:ترسی که با طرح ریزی ترور ناجوانمردانه وی توسط آمریکای تروریست لعین با محوریت اسرائیل منفور ، شهادتی را رقم زد که هرچند ضربه‌ای غیرقابل انکار به جبهه مقاومت وارد آمده اما از خون او هزاران قاسم سلیمانی جوشیده است. تروری که شهیدی را به جهان هدیه کرد که مشت فلسطین و فلسطینیان و همه مظلومان را از عشق و امید پر می کرد و الگوی انسانیت و تکیه گاهی بود برایشان و موجب شد تا آزادمردان جهان و دنیای اسلام تمام قد در مقابل اسرائیل و اهداف غیرانسانی و شیطانی حامیانش قد علم کنند.  
سردار فیض الهی یادآور شد: چنانچه اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس نیز اذعان دارد : “این فرمانده شهید همه زندگی خود را در حمایت و پشتیبانی از فلسطین به سر برد و او در راس نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود و من این فرمانده بزرگ را شهید قدس، شهید قدس ، شهید قدس می‌نامم.”.
وی گفت:اکنون جهان شاهد است فلسطینیان منسجم تر از گذشته در مقابل دشمن تا دندان مسلح خود صف آرایی کرده اند و آتشی از حماسه مقاومت شعله ور شده است که دامن اسرائیل را می سوزاند، حقا که این زمزمه های نابودی و محو اسرائیل در جهان است.

سردار فیض الهی افزود: تفاوت دیگر، شیوع ویروس منحوس کرونا و تحت تأثیر قرار گرفتن آیین های بزرگداشت روز جهانی قدس به ویژه عدم برگزاری راهپیمایی و حضور فیزیکی در تجمعات است. اما به حول و قوه خداوند و در سایه رهبری هوشمندانه حضرت آیت الله امام خامنه ای دامت برکاته،  به زودی جشن پیروزی مقاومت  اسلامی و نماز عید را در حضور آقا امام زمان (عج) در قدس شریف برپا خواهیم کرد.

خانواده  قرارگاه مدافعین حرمین شریفین، اعلام میدارد همچون گذشته در رکاب آقا امام زمان (عج) و نائب برحق ایشان امام خامنه ای رهبر عظیم الشأن جهان اسلام در صف اول دفاع از حق و آرمانهای اسلام و مقاومت در برابر ظلم و ستم می ایستد و تا پای نثار جان و خون خود ، عرصه را بر دژخیمان شیطان صفت تنگ خواهد کرد.
مدافعان حرم نیز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز قدس همراه با همه مسلمانان جهان گوش‌به فرمان و فرمایشات رهبر معظم‌انقلاب و اسلام ، از رویکردها و شیوه های ابتکاری و خلاق بزرگداشت روز قدس جهت جبران عدم برگزاری راهپیمایی و تقویت اهداف  این روز با کمک رسانه ها، تبلیغات، ارتباطات دیپلماتیک و فضای مجازی
حمایت می کند و حضور چشمگیر در این عرصه خواهند داشت. 
قرارگاه مدافعین حرمین شریفین، ضمن دعوت از امت حزب الله و خداجوی و مردم شرافتمند ایران علی الخصوص خانواده شهدا و ایثارگران جهت حضور پررنگ و قدرتمندانه در برگزاری این روز، ضمن ابراز  انزجار خود از  رژیم صهیونیستی و حامیان آن اعلام می‌دارد تحت رهبری هوشمندانه فرمانده معظم کل قوا لحظه ای از آرمان مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف کوتاه نخواهند آمد و تا حذف نام جعلی اسرائیل  کودک کش از کره جغرافیایی خاکی جهان به فرمان رهبر لبیک می گوئیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =