کد خبر: 4216
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
مجلس یازدهم

منتخبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز به بررسی اعتبارنامه منتخبان پرداختند که اعتبارنامه منتخبان گچساران، صومعه سرا و فریدون شهر از سوی شعب تایید نشد.

در جلسه مذکور اعتبارنامه اکثریت منتخبان تایید شد و تنها تایید اعتبارنامه سه منتخب سید کاظم دلخوش از  صومعه سرا ، غلامرضا تاج‌گردون منتخب گچساران و همچنین حسین محمدصالحی منتخب فریدن و فریدون شهر از سوی شعب اعلام نشد.

قرار است تا کمیسیون تحقیق اعتبارنامه این 3 منتخب را بررسی و درباره وضعیت آنها تصمیم گیری کند. بر اساس این گزارش در مورد اعتبارنامه‌هایی که تصویب نشده، شعب اعتراضات را بررسی می‌کند و  اگر اعتبارنامه در شعبه به تصویب رسید به صحن علنی مجلس می‌آید و تایید آن در صحن اعلام می‌شود و در صورتی که اعتبارنامه در شعبه رد شود به کمیسیون تحقیق ارجاع خواهد شد، این کمیسیون هم 15 روز فرصت بررسی دارد و نتیجه را به شعبه اعلام می‌کند.

بر اساس این گزارش، در مورد اعتبارنامه‌هایی که تصویب نشده، شعب اعتراضات را بررسی می‌کند اگر اعتبارنامه در شعبه به تصویب رسید به صحن علنی مجلس می‌آید و تایید آن در صحن اعلام می‌شود و در صورتی که اعتبارنامه در شعبه رد شود به کمیسیون تحقیق ارجاع خواهد شد. این کمیسیون هم 15 روز فرصت بررسی دارد و نتیجه را به شعبه اعلام می‌کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =