کد خبر: 4649
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
قالیباف

⁣رئیس مجلس شورای اسلامی با تبریک روز و هفته نیروی انتظامی به همه قهرمانان مخلص، متخصص و وظیفه‌شناس این نیرو، تاکید کرد، نیروی انتظامی حافظ امنیت و آرامش همه ایرانیان است.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی، نوشت: روز و هفته نیروی انتظامی را به همه قهرمانان مخلص، متخصص و وظیفه‌شناس این نیرو تبریک می‌گویم. نیروی انتظامی در ارائه خدمت به مردم و حفظ امنیت آن‌ها مثل خورشید است. سیاه و سفید و خاکستری نمی‌شناسد و به همه یکسان می‌تابد. پلیس به همه یکسان خدمت ارائه می‌کند و هیچکس را بر دیگری برتر نمی‌داند.

نیروی انتظامی، مظهر امنیت در جمهوری اسلامی است و نخواهد گذاشت که امنیت و آرامش هر کدام از هموطنان عزیز ما در هیچ کجای ایران پهناور به خطر بیفتد. در سال‌هایی که توفیق در این مجموعه را داشتم تأکید می‌کردم که هدف ما این است که اگر در مدرسه از فرزندانمان بپرسند که پدر یا مادر شما چه شغلی دارد، با افتخار و سربلندی و با سینه ستبر بگوید: پلیس. حالا امروز مطمئنم که نیروی انتظامی مایه افتخار کشور و نماد ارائه بهترین خدمات است. تک تک پلیس‌های ما امروز توامان مظهر اقتدار و مهربانی هستند.

همچنان خود را عضوی از خانواده پرافتخار پلیس می‌دانم و به سال‌ها توفیق خدمت در این مجموعه پیشرو، متخصص، فداکار و مهربان افتخار می‌کنم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =