کد خبر: 4754
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
ربیعی

سخنگوی دولت مصوبات امروز جلسه ستاد ملی کرونا را تشریح کرد و گفت: به منظورپشتیبانی،ایجاد هماهنگی، پیگیری واجرای دقیق مصوبات ستاد ملی کرونا بزودی با تشدید مقابله با کرونا در 43 شهر، مسئول قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا معرفی می‌شود.

علی ربیعی افزود: همچنین از روز دوشنبه پنجم آبان ‌ماه  تا پایان آبان ‌ماه کلیه ادارات در شهرستان تهران به طور نوبتی یک دوم (۵۰ درصد) کارمندان سرکار خود حاضر خواهند شد و روسای دستگاه‌ها می‌باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی لازم را انجام دهند که با اعمال این مصوبه، در تمشیت امور مراجعان و وظایف محوله، اخلالی ایجاد نشود.

سخنگوی دولت تصریح کرد: ستاد ملی کرونا مصوب کرد در ۴۳ شهرستان که بنا بر اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دلیل عدم مراعات پروتکل‌های بهداشتی و میزان شیوع در وضعیت قرمز قرار دارند؛ از روز دوشنبه هفته جاری محدودیت‌های شدید اعمال خواهد شد. لیست این شهرستانها به استانداران اعلام می‌شود.

ربیعی تصریح کرد: در این محدودیت‌ها گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ تعطیل خواهند شد. بدیهی است مشاغل مرتبط با زندگی روزمره و نیازهای ضروری مردم از جمله اورژانس‌ها، مراکز خدماتی و اداری، مراکز امنیتی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها و... به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =