کد خبر: 5418
تاریخ انتشار: ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
جنتی

رئیس مجلس خبرگان رهبری؛ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد را نشانه قدرت جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: آینده از آن ماست و آمریکا در حال افول است.

آیت الله  احمد جنتی در هشتمین اجلاس رسمی خبرگان با قدردانی از اعضای این مجلس که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این اجلاس شرکت کردند و با یادی از مرحومان آیت الله مصباح یزدی و آیت الله تسخیری به فضیلت‌های ماه رجب اشاره کرد و افزود: ماه رجب ماه پرفضیلتی است که در آن مبعث رسول اکرم (ص) و میلاد امام علی (ع) ​واقع شده است، و امیدواریم همه ما از برکات این ماه بهره‌مند شویم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نخستین سالگرد سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و با محکوم کردن اقدام آمریکایی ها؛ به فرازهایی از سخنان سردار شهید سلیمانی درباره حمایت از مظلومان اشاره کرد و گفت: همان گونه که خون شهدای کربلا فراموش نشد، انتقام خون این شهید هم هرگز فراموش نمی‌شود.

آیت الله جنتی در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله کرونا و مشکلات آن اشاره کرد و گفت: به دلیل شیوع کرونا مردم در وضعیت بد مالی هستند و خیلی از کسب و کارها متوقف شده است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری از کمک‌های مومنانه مردم در این ایام و رعایت حال مستاجران به وسیله صاحبخانه‌ها قدردانی کرد.

آیت الله جنتی همچنین از کادر درمان که جانشان را برای ارائه خدمات درمانی به مردم فدا کردند تشکر و قدردانی کرد و از مسئولان خواست که به خدمت به مردم ادامه دهند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری همچنین از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد و گفت: در ۲۲ بهمن امسال کیلومترها موتور و خودرو حضور داشت و این نشانه‌ای است که مسئولان از خدمت به مردم کوتاهی نکنند.

آیت الله جنتی؛ حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد را نشانه قدرت جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: این قدرت ماست که آمریکایی‌ها نتوانستند پاسخ دهند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: باید قدر قدرت ایمان خود را بدانیم، زیرا دشمن ضعیف‌تر از آن است که بتواند با ما مقابله کند.

آیت الله جنتی؛ اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور سابق آمریکا و بی تعهد بودن آن را به پیمان‌های بین المللی را باعث آبروریزی این کشور دانست و گفت: آینده از آن ماست و آمریکا در حال افول است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری؛ همچنین مشارکت مردم در انتخابات مجلس را خوب ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد: نمایندگان مجلس حق مردم را ادا کنند و به دور از جریانات سیاسی به فکر مردم باشند و اولویت‌ها را در نظر بگیرند.

آیت الله جنتی؛ مدیر، مدبر و با تقوا بودن را از ویژگی‌های رئیس جمهور دانست و تاکید کرد: کسی که به عنوان رئیس جمهور آینده انتخاب می‌شود باید تقوا داشته باشد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را شورای نگهبان تائید می‌کند و امیدوارم کسانی که تائید می‌شوند تقوای لازم را داشته باشند و از آغاز تا پایان به نفع مردم و انقلاب کار کنند.

آیت الله جنتی همچنین با قدردانی از رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: مبارزه با فساد از خواسته‌های مردم ماست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =