نوبخت

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: طی سال گذشته ۸۰ میلیارد تومان از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور برای اتمام پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین اختصاص یافته است.

محمد باقر نوبخت در حاشیه بازدید از پروژه خط دوم راه آهن زنجان افزود: اجرای این پروژه موجب تسریع در تردد، کاهش زمان سفر و افزایش جابجایی بار خواهد شد. 

وی از همکاری بانک ملت در اجرای این طرح قدردانی کرد و اظهار داشت: در اجرای این طرح از ظرفیت قانونی ماده ۵۶ استفاده شده است.

 رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه مقرر بود پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین سال گذشته با سرعت بیشتری انجام شود،گفت: در حال حاضر این پروژه با سرعت بیشتری در دست انجام است. 

نوبخت با بیان اینکه قطعه ۳۸ کیلومتری باقی مانده از این پروژه در حال تکمیل است، تاکید کرد: در حال حاضر قسمت های اصلی پروژه آماده شده که طی هفته های آینده به اتمام می رسد. 

وی افزود: دو خطه کردن راه‌آهن زنجان - قزوین، یکی از پروژه‌های مهم و اولویت‌دار استان زنجان است که عملیات اجرایی آن از سال ۸۳ آغاز شده و طی سال گذشته ۸۰ میلیارد تومان نیز از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور برای اتمام این پروژه کارسازی شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =