نوده فراهانی

نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران گفت: با تعطیلی ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی در استان های تهران و البرز تا روز یکشنبه آینده، بازار تهران نیز از فردا تا روز دوشنبه آینده تعطیل خواهد بود.

با مصوبه امروز صبح ستاد ملی کرونا و موافقت رئیس جمهوری اسلامی ایران تمام ادارات، سازمان ها بانک ها و نهادها تا پایان وقت اداری روز یکشنبه آینده تعطیل شدند و از فردا این مصوبه در این دو استان اجرایی می شود.

سخنگوی دولت اعلام کرد: به منظور پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، تمامی ادارات استان‌های تهران و البرز از فردا سه شنبه تا یکشنبه هفته آینده تعطیل است.
«علی ربیعی» تصریح کرد: بنابر به پیشنهاد قرارگاه عملیاتی و کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا و موافقت رییس جمهور، تمامی ادارات استان‌های تهران و البرز از سه شنبه این هفته (فردا) تا یکشنبه هفته آینده تعطیل هستند.
بر اساس تقویم رسمی کشور، روز چهارشنبه هفته جاری به مناسبت عید سعید قربان تعطیل است و علاوه بر آن، ادارات دولتی نیز بر اساس مصوبه اخیر دولت به منظور مدیریت کرونا و مصرف برق، روزهای پنجشنبه تعطیل هستند.
به این ترتیب، استانهای تهران و البرز از فردا به مدت شش روز تعطیل است که از این میزان، سه روز تعطیلات ناشی از کرونا و سه روز دیگر نیز، تعطیلات رسمی و پایان هفته خواهد بود.
سخنگوی دولت گفت: بنابر این مصوبه، در مدت تعطیلات یادشده، تردد خودروهای سواری غیربومی ممنوع است و در صورت رعایت نکردن افراد، علاوه بر جریمه، خودروهای آنان نیز از مسیرها بازگردانده خواهد شد.
ربیعی خاطرنشان کرد: موضوع استمرار ممنوعیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی براساس طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها ادامه داشته و براساس وضعیت شهرها اطلاع رسانی خواهد شد.

«قاسم نوده فراهانی» رئیس اتاق اصناف تهران تاکید کرد: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا بازار و مجتمع های تجاری در تهران تا روز یکشنبه تعطیل شدند و از روز دوشنبه چهارم مرداد ماه سال جاری بار دیگر فعالیت بازار تهران از سر گرفته خواهد شد.

وی افزود: تمام شعب بانک ها نیز در بازار تهران تعطیل خواهند بود ، اما مشاغل گروه یک همچنان به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

رئیس اتاق اصناف تهران در ادامه با اشاره به اظهارات سخنگوی دولت بیان کرد: با مصوبه ستاد ملی کرونا بازار تهران و مجتمع های تجاری، از 29 تیرماه سال جاری تا سوم مرداد ماه تعطیل خواهند بود و بازار تهران از روز چهارم مرداد ماه بار دیگر فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.
نوده فراهانی بر اعمال بازرسی های مورد نیاز برای تعطیلی گروه های 2، 3 و 4 شغلی در تهران تاکید کرد و گفت: بازرسان اتاق اصناف همچنان بر تعطیلی گروه های شغلی یاد شده و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط گروه های شغلی یک نظارت خواهند کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =