واعظی

رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به سفر حسن روحانی رییس جمهوری به جمهوری آذربایجان در اوایل سال آینده گفت: وزیر خارجه فرانسه نیز اواسط دی ماه 96 به تهران می آید.

به گزارش فی نیوز، محمود واعظی پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود:رییس جمهوری یک بار دیگر در جلسه امروزبه همه اعضای دولت که به نوعی بنگاه داری و تصدی گری می کنند، مانند بانک ها، شستا، بنیاد شهید و بنگاه هایی که در وزارت دفاع و دیگر بخش ها دستور داد که باید برنامه ریزی برای فروش اموال و واگذاری به بخش خصوصی داشته باشند و تا چند ماه دیگر یعنی آغاز سال 97، همه این موارد در اختیار بخش خصوصی قرار گیرد.

واعظی ادامه داد: رییس جمهوری تاکید کرد که اینها باید به بخش خصوصی واگذار شود نه این که از دولتی بگیریم، بدهیم به شبه دولتی، بلکه باید کامل به بخش خصوصی واقعی داده شود.

وی اظهار داشت: رییس جمهوری از وزیر کشور نیز خواستند، یکی - دو استاندار باقی مانده که قرار است جابجا شوند را به سرعت معرفی کند تا همه استانداران کار جدی خود را برای چهارسال آینده شروع کنند و درباره استان سمنان نیز دکتر روحانی تاکید بر توسعه استان کرد و دستور داد که وزیر نیرو درباره آب سمنان برنامه ریزی خوبی داشته باشد.

واعظی درباره موسسات غیرمجاز تو بازگشت پول سرمایه گذاران در این موسسات تصریح کرد: اگر کسانی هستند که میزانی از پول خود را که کمتر از 200 میلیون تومان است، دریافت نکرده به موسسات مالی خود مراجعه کنند اما 98 درصد از این افراد پول های خود را دریافت کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: افرادی که پول خود را دریافت نکرده اند نیز کسانی هستند که یا نمی دانند با کجا تماس بگیرند یا سند آنها اشکال دارد، ولی به هرحال ما در گذشته این همه مراجعه کننده با ارتباط مردمی ریاست جمهوری داشتیم که در روزهای اخیر به حداقل رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =