کد خبر: 806
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
زنگنه

وزیر نفت با اشاره به خبرنگارصدا و سیما برای انتشار اخبار منفی درباره آتش سوزی رگ سفید گفت: شما برای خود زمانی خاصی اعلام می کنید تا بعد بگویید دولت توانایی کار ندارد و یکسری پهلوان پنبه را به عنوان قهرمان معرفی می کنید.

به گزارش فی نیوز، بیژن نامدار زنگنه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار صداوسیما مبنی بر اینکه چرا مهار چاه رگ سفید بیشتر از زمان اعلام شده طول کشید، اظهار کرد: مدت زمان مهار چاه بیشتر از زمان مطرح شده نبود؛ رگ سفید در همان شصت روزی که اعلام کردیم خاموش شد.

وی ادامه داد: بیش از 10 بار از بالا به چاه حمله شد اما موفقیتی به دست نیامد ولی همزمان، برای رسیدن به محل تغذیه چاه فوران کرده، چاهی حفر شد و دیروز به این محل تغذیه رسیدیم و بالاخره چاه مهار شد.

وزیر نفت خاطر نشان کرد: جا دارد از دو همکاری که در روز نخست فوران چاه جان خود را از دست داده یادی کنم و به خانواده آنها تسلیت بگویم امیدوارم صدا وسیما هم این کار را درست منعکس کرده و اخبار منفی منتشر نکند.

وزیر نفت همچنین درباره تعیین تکلیف حامل‌های انرژی در بودجه سال آینده گفت: اکنون لایحه بودجه در مجلس است و باید مجلس درباره آن تصمیم بگیرد. من هم شنیده ام که کمیسیون انرژی دیروز اعلام کرده است که بند افزایش قیمت حامل‌های انرژی را حذف می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =