کد خبر: 815
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قراردادم تا پنجشنبه هفته جاری با باشگاه قطعی خواهد شد و هیچ مشکلی وجود ندارد.

به گزارش فی نیوز، برانکو ایوانکوویچ پس از برگزاری جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگاران افزود:دراین جلسه درباره قرارداد من و همکارانم و افشین پیروانی صحبت شد و توافقات انجام شد و انتظار دارم این قرارداد تا آخر هفته نهایی شود.

وی درخصوص وضعیت ادامه همکاری با مهدی طارمی گفت: این مهاجم با گلزنی های خود، پیروزی های متعدد و در نهایت قهرمانی را برای پرسپولیس به ارمغان آورد.

ایوانکوویچ با اشاره به اینکه ممکن است همه دچار اشتباه شوند، افزود:طارمی از روی عمد موجب محرومیت پرسپولیس و جریمه نقدی نشد. او اشتباه کرد و تاوانش را داد و این مسائل در همه باشگاه ها پیش می آید.

سرمربی پرسپولیس گفت: قرارداد طارمی با باشگاه به اتمام رسیده و طبیعی است که نمی خواهد آن را تمدید کند و نباید از این بازیکن ایرادی گرفت.

وی در مورد تسویه حساب مالی قراردادش با باشگاه تصریح کرد: بعد از دو سال باید حساب و کتاب‌ انجام می شد. دستیارانم در عرض پنج دقیقه تصمیم گرفتند، اما بحث من کمی طولانی ‌تر شد.

برانکو همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چقدر از قراردادش را دریافت کرده است گفت: ۸۳.۲۸ درصد از قراردادم را گرفته ‌ام. اینکه چقدر به قرارداد قبلی‌ ام اضافه شده را می ‌توانید از امور مالی باشگاه بپرسید.

سرمربی پرسپولیس در مورد تمدید قرارداد بازیکنان، گفت: در این مورد با باشگاه صحبت کرده‌ایم. باشگاه حد و مرز خودش را تعیین کرده است و اگر بازیکنی فکر می‌ کند می‌ تواند در باشگاه دیگری شرایط بهتری داشته باشد، نمی ‌توانیم مانع شویم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =