کد خبر: 895
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
دادستان

دادستان کل کشور تصریح کرد: مردم انتظار مدیریت با صداقت و کفایت را دارند ؛ قدری خط مدیریت را از جریان های سیاسی جدا کنیم. زیرا سیاسی کاری ها برای مردم به مثابه زهر و کشنده است.

به گزارش فی نیوز،حجت الاسلام محمدجعفرمنتظری در گردهمایی مسئولان حقوقی و امور مجلس نیروی انتظامی افزود: اگرمدیری نمی تواند یک شهر کلان را مدیریت کند و ضعف هایی دارد، مدیریت را رها کند.

وی ادامه داد: اگر مدیری نمی تواند یک دستگاه و وزارتخانه را خوب مدیریت کند عذرخواهی کند و کار خود را به افراد توانمند بسپارد.

دادستان کل کشوراظهارداشت:دستگاه قضا، دفاع از حقوق عمومی رابااعتبار به جایگاه قانونی خود سرلوحه کارهایش قرار داده است و ما می توانیم در این عرصه ورود پیدا کنیم.

منتظری با اشاره به اینکه گاهی تا پاسی از شب، مسائل را پیگیری می کنم، افزود: در خصوص بارش برف که در چند روز اخیر شاهد آن بودیم ، وقتی شنیدم که مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره)، جا مانده اند با مسئولان مربوطه تماس گرفتم و موضوع را پیگیری کردم.

وی خاطرنشان کرد: چرا شرکت های هواپیمایی قیمت بلیط خود را در این بارندگی های اخیر بالا برده اند و کرایه تاکسی ها نیز با افزایش روبرو بوده چرا باید شاهد چنین مدیریتی باشیم و حتی در فرودگاه امام شاهد دادن شعارهایی مانند 'مدیر بی کفایت، خجالت، خجالت' باشیم.

دادستان کل کشور تاکید کرد: تنها پشت میزنشینی درست نیست. باید ازنزدیک در جریان کارها و مسائل بود و آنها را مدیریت کرد و در مدیریت باید توان خودمان را بکار بگیریم و به مردم خدمت کنیم، اگر چنین نیست ، پست خودمان را به دیگران واگذار کنیم.

وی تصریح کرد: مردم انتظار مدیریت با صداقت و کفایت را دارند ؛ قدری خط مدیریت را از جریان های سیاسی جدا کنیم. زیرا سیاسی کاری ها برای مردم به مثابه زهر و کشنده است.

دادستان کل کشور گفت: من مدیر باید بدانم در جمهوری اسلامی ایران براساس ضوابط حرکت کنم. نباید برای مال اندوزی کیسه بدوزیم چراکه از ابتدا به سطح حقوق و دستمزد به خودمان رضایت دادیم اما اگر قرار باشد این میز و پشت میزنشینی و پست به عنوان پرکردن جیب باشد ، وای به حال ما.

دادستان کل کشور در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا گفت: نیروی انتظامی در حوادث و اغتشاشات اخیر که از سوی دشمن طرح ریزی شده بود با تدبیر و حوصله که قابل تحسین بود و همچنین دادن هزینه های ارزشمندی به نحو مطلوب عمل کرد.

منتظری ادامه داد:خدمات نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و استقرار ثبات در جامعه از انظار مردم و مسئولین و به ویژه فرماندهی کل قوا، پوشیده نیست و این خدمات هنگامی که توام با ایمان و معنویت باشد ، موید خداوند متعال است و در این شرایط ، نصرت از سوی خداوند وعده داده شده است آنچنانکه در انقلاب اسلامی در حوادثی مانند صحرای طبس و هشت سال دفاع مقدس با حضور نیروهای خالص، شاهد نصرت ها بودیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =