کد خبر: 944
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
قضا

رئیس قوه قضاییه گفت: بهترین پیام مردم در راهپیمایی 22 بهمن، حضور یکپارچه ملت است که نشان می دهد مردم وحدت دارند و این فشارها که برای ایجاد انشقاق در میان مردم است هیچ اثری ندارد و اقتدار ملی ما هر روز تقویت و بهتر می شود و قدرت جمهوری اسلامی در صحنه بین المللی قابل انکار نیست.

به گزارش فی نیوز، آیت الله صادق آملی لاریجانی در حاشیه راهپیمایی ٢٢ بهمن در گفت و گو با خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که حدود ٤٠ سال است مقامات آمریکایی و رژیم غاصب صهیونیستی طلبکارانه با مردم ایران صحبت می کنند، این حضور چه پیامی می تواند داشته باشد؟ افزود: این همه اعتنایی که دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا و اذنابش در منطقه نسبت به جمهوری اسلامی دارند بخاطر همین اقتدار است.

وی ادامه داد:مردم نشان دادند در صحنه حاضرند، بصیرت دارند و دشمن را از خودی تشخیص می دهند؛ بنابراین با وجود همه مشکلاتی که مسئولان موظف به رفع آنها هستند، در صحنه حضور دارند و از ارزش ها، استقلال و کیان ملت و همچنین از خط ملت و رهبری دفاع می کنند که این بهترین پاسخ به یاوه گویی های سلطه جهانی است.

رئیس قوه قضاییه حضور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن را نمایش اقتدار جمهوری اسلامی، یکپارچگی و وحدت ملت ایران به همه جهانیان عنوان و تاکید کرد که این حضور پاسخ محکمی به همه توطئه های دشمنان در طول همه سال های گذشته بود.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: خدا را شاکریم که امروز هم مانند سال های گذشته مردم با حضور گسترده و پرشورشان در راهپیمایی ٢٢ بهمن، بار دیگر اقتدار ملی کشور را نمایش گذاشتند.

آیت الله آملی لاریجانی به حضور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن، اشاره کرد و گفت: این حضور پاسخ مسلم، قاطع و قطعی به یاوه گویایی های دشمنانی است که قصد تفرقه افکنی دارند. مردم با هر عقیده ای در این راهپیمایی شرکت کرده و یکپارچگی و انسجام خود را به نمایش می گذارند.

وی اضافه کرد: مردم پای ارزش های انقلاب ایستاده اند و با صدای شیوای خود به همه دنیا اعلام می کنند که ارزش های انقلاب را رها نکردیم و بر سبک ولایت، رهبری و جمهوری اسلامی که رو به کمال می رود، با وجود همه تحریم ها و فشارها ایستاده و در برابر این تحریم ها مقابله می کنیم.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: مردم و همه مسئولان باید بدانند تا زمانی که وحدت و یکپارچگی و اتکا به خداوند وجود داشته باشد، به طور قطع پروردگار متعال این مردم را رها نخواهد و آنان را به عزتی که از عزت خودش است، می رساند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =