تیتر سه سرویس

 • موسوی

  سفر هیئت سیاسی طالبان به ایران تائید شد

  سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در چارچوب رایزنی‌های فراگیر جمهوری اسلامی ایران با همه طرف‌ها در افغانستان هیاتی سیاسی از گروه طالبان با سفر به کشورمان درخصوص آخرین تحولات جاری در افغانستان با مقامات ذیربط ایرانی گفت‌و گو و تبادل نظر کردند.

 • رهبری

  مذاکره با آمریکا در هیچ سطحی انجام نخواهد شد

  رهبر انقلاب با اشاره به طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، هدف آنها از ترفند مذاکره تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران خواندند و بیان کردند: سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد و همه مسئولان جمهوری اسلامی یک‌صدا معتقدند که با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد.

 • روحانی

  پایان تجاوزات امریکا؛ راه دستیابی به امنیت منطقه

  رئیس جمهوری گفت: راه دستیابی به امنیت واقعی در منطقه پایان تجاوزات امریکا و قطع مداخلات تحریک امیز رژیم صهیونیستی است وگرنه همچنان شاهد نا امنی‌ها خواهیم بود

 • ظریف

  پذیرش پیشنهاد ایران به غائله یمن خاتمه می‌دهد

  وزیر امور خارجه در توئیتی خطاب به پمپئو نوشت: نه مقصر شناختن ایران بلکه پذیرش راه حل‌های پیشنهادی ایران به غائله یمن خاتمه می دهد.

 • موسوی

  واکنش سخنگوی وزارت امور خارجه به اظهارات پامپئو

  سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آمریکایی‌ها سیاستی به نام «فشار حداکثری» را علیه ایران در پیش گرفتند که به دلیل ناکامی ها به سمت «دروغ حداکثری» گرایش پیدا کرده است.

 • رحمانی فضلی

  جوسازی علیه حجاب در جامعه رصد شود

  وزیر کشوربابیان اینکه از سیاسی کردن و دوقطبی کردن جامعه در مسائل مربوط به حجاب باید کاملاً جلوگیری شود، گفت:دستگاه های ذیربط باید جوسازی ها علیه حجاب در جامعه را رصد کنند.

 • ربیعی

  خانه تکانی اسفند ماهی نظام - علی ربیعی

  در داستان‌ها یا سریال‌هایی که این روزها برای «اتم» سرهم‌بندی می‌شود هیچ اشاره معناداری به نقش صهیونیسم و لابی پرقدرت اسرائیل در برجام ستیزی وجود ندارد.

 • واعظی

  قوانین دست ستاد مبارزه با مواد مخدر را بازبگذارد

  رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به حمایت دولت ازستاد مبارزه با مواد مخدربرای تحقق هدف گذاری‌ها، گفت: امروزتجهیزات و فناوری‌های مختلف در خدمت قاچاقچیان مواد مخدر قرار گرفته، طبیعی است که ما نیز باید خودمان را تقویت کنیم و قوانین نیز دست ستاد مبارزه با مواد مخدر را باز بگذارد.

 • جهانگیری

  آموزش و پرورش باید کانون گفت وگو باشد

  معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اینکه توسعه علمی و نیروی انسانی مهم‌ترین اولویت در کشور اس، گفت:در مدرسه باید تمام مهارت های زندگی آموزش داده شود و آموزش و پرورش باید کانون آموزش و گفت وگو باشد.

 • ربیعی

  دولت موافق حضور زنان در ورزشگاه‌هاست

  سخنگوی دولت با تاکید بر موافقت دولت با حضور زنان در ورزشگاه‌ها، خاطرنشان کرد: بنا بر گزارشی که وزیر ورزش به دولت داده است، ورزشگاه های ما برای ورود زنان در بازی های ملی و لیگ داخلی از زیرساخت لازم برخوردارند.

 • ظریف

  درباره امور داخلی آمریکا اظهار نظر نمی کنم

  وزیر امورخارجه کشورمان در پاسخ به خبرنگارآمریکایی درباره اخراج بولتون اظهارداشت که درباره امورداخلی آمریکا اظهارنظر نمی کنیم .

 • واعظی

  بولتون دشمن دیپلماسی بود

  رئیس دفتر رئیس جمهوری، جان بولتون را دشمن دیپلماسی خواند و با اشاره به استعفای وی تاکید کرد: سیاست‌های جنگ طلبانه، مداخله جویانه و بی ثبات کننده او در دوران کوتاه حضورش در سمت مشاور امنیت ملی آمریکا سرانجام بدون هیچ نتیجه ای و روبرو شدن با شکست کامل، منجر به اخراج او از کاخ سفید شد.

 • انرژی اتمی

  به دنبال لج بازی با دشمنن خارجی نیستیم

  سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت:تصمیمات ما صرفا بر اساس لج بازی با دشمنان خارجی نیست و ما به فکر منافع خودمان هستیم. هرچند این اقدامات انجام شده، نیز بار و دردی هم برای آن ها است و آن ها اگر می خواهند جمهوری اسلامی ایران در چارچوب توافق موجود ادامه حرکت دهد، زمان زیادی ندارند.

 • ربیعی

  گام سوم در موعد مقرراجرا می شود

  سخنگوی دولت با بیان اینکه گام سوم کاهش تعهدات درست در موعد مقرر اجرا می شود، افزود: همچنان منتظر هستیم تا وعده‌ای که برای خرید نفت و پولی که در اختیار ایران قرار می‌گیرد، عملی شود.

 • واعظی

  نتیجه مذاکرات طرف اروپایی هفته آینده

  رئیس دفتر رئیس جمهوری درباره نتیجه مذاکرات اروپائی ها گفت: سفر آقای عراقچی پیشرفت‌هایی در مجموع مذاکرات داشته است و با توجه به پیچیدگی‌ها و زمان بر بودن آن، قرار است هفته آینده نتیجه از طرف اروپایی‌ها به ما اطلاع داده شود.

 • وزیر

  وزیران آموزش و پرورش ومیراث فرهنگی مشخص شدند

  علی اصغر مونسان و محسن حاجی میرزایی با رای مثبت نمایندگام مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیران میراث فرهنگی و آموزش و پرورش انتخاب شدند .

 • روحانی

  مذاکره دوجانبه با آمریکا نداریم

  رئیس جمهوری با بیان اینکه مسیر استراتژی ما بر دو پایه مقاومت داخلی و دیپلماسی فعال استوار است، گفت: تصمیمی برای مذاکره دوجانبه با آمریکا در هیچ مقطعی نداشته و نداریم؛ پیشنهادهایی از طرف بسیارها مطرح شده اما پاسخ ما همیشه منفی است.

 • ربیعی

  تعهد در مقابل تعهد است

  سخنگوی دولت گفت: در صورت اجرای تعهدات اروپا، ‌جمهوری اسلامی ایران بر اجرای کامل برجام باز خواهد گشت. تعهد در مقابل تعهد استراتژی است که امروز ما اتخاذ کرده ایم.

 • موسوی

  آمادگی برای اجرای گام سوم کاهش تعهدات

  سخنگوی وزارت امورخارجه با بیان اینکه گام سوم کاهش تعهدات ایران طراحی شده و آماده اجراست،‌تاکید کرد: اگر تلاش‌های دیپلماتیک به نتیجه مطلوب برسد این گام‌ها قابل بازگشت است و ایران گام سوم را برنخواهد داشت.

 • امام رضا

  مضجع مطهر امام رضا (ع) با حضور رهبر انقلاب غبارروبی شد

  مراسم غبارروبی ضریح مطهر حرم ثامن‌الحجج حضرت علی بن موسی الرضا علیه‌السلام، با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، جمعی از علما و اقشار مختلف مردم در مشهد مقدس برگزار شد.